Upozornění pro klienty

Upozorňujeme klienty, že došlo ke změně kontaktního telefonního čísla a úpravě provozní doby.
Prodej poukazů je pouze na základě telefonní dohody – 605 452 129.

Aktuální nabídka masážních balíčků:

Platná od 1.10. 2007

Obdarujte své blízké jedinečným dárkem ve formě dárkového poukazu a dopřejte jim skvělou relaxaci v klidném prostředí Java salonu.
Nabízíme výběr ze stávající nabídky jednotlivých procedur či balíčků.
Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, můžete si sestavit vlastní balíček přímo na míru nebo věnovat dárkový poukaz formou kreditu, ve Vámi zvolené hodnotě.

Balíček Ošetření VI - SPA POLYNÉSIE (2 hodiny)

Spa Polynésie

Polynéský spa rituál vás vezme na exotickou cestu objevování po ostrovech Francouzské Polynésie - Taha´a, Mahini, Bora Bora a Raiatea. Tato cesta probíhá ve 4 krocích maximální relaxace a smyslnosti. Oddejte se vůním vanilky a kokosu neboli prázdninové vůně a užijte si nejen spa rituál, ale i produkty na doma.

  1. Peeling - na ostrově vanilky Taha´a – TAHITSKÁ VANILKA - Exotický ostrovní tělový peeling s vůní vanilky a kokosu. Druh orchideje, ze které jsme získali tahitskou vanilku proslavenou jako nejlepší vanilka na světě. Tahitská vanilka je známá pro své relaxační, antistresující, hydratační a vyživující vlastnosti.
  2. Lagun Mahini – koupel uvolnění těla v lagunové koupeli, která poskytuje extrémní a nekončící relaxaci díky šumivým tabletám do koupele.
  3. Bora Bora – masáž Mahana je masáž zrozená z polynéské kultury. Tato tradiční účinná masáž je pomalého tempa, ale i rytmická. Působí do hloubky svalů. Polynésané používají tradiční Monoi olej a často provádí masáž na pláži v kontaktu s horkým pískem. Zastávka na ostrově bílého písku, kdy se nyní tělo může uvolnit podle rytmu pytlíčků Tuiponos a manuální masáží Mahana s prvky lomi-lomi.
  4. Polynésia - SACRED OIL - aplikace posvátného oleje. Tento suchý olej z Monoi vyživuje a hydratuje pokožku. Zanechává hedvábný závoj se zlatavou perletí na pokožce.
    Složení: Komplex Algo-Monoi Sargassum na relaxaci a výživu (řasa Sargassum mangarevense, olej z Monoi), slunečnicový olej, sezamová a broskvová jádra na hydrataci a ochranu poko žky, obohacené o hedvábnou zlatou perleť.
Cena balíčku: 1.990 Kč
Java

Balíček ošetření V – Borneo ošetření (2 hodiny)

Peeling, masáž, formující krém, konturovací zábal a sérum na celulitidu

Borneo ošetření

Unikátní ošetření pro konturu těla a účinný prostředek pro boj s celulitidou. Peeling hnědým cukrem s esenciálními oleji je následován důkladnou konturovací a zeštíhlující masáží a poté zeštíhlujícím zábalem z červené liány z Peru. Pro postavu štíhlou a ohebnou jako liána.
Peeling hnědým cukrem s esenciálními oleji a masáž je následována bohatým vonným zábalem s obsahem vlákniny a ovocného másla. Po zábalu bude pokožka jemná a hebká. Ošetření je zakončeno speciálním sérem na celulitidu.

Cena balíčku: 2.990 Kč
Java

Balíček ošetření IV – Jávská exotická kúra (2 hodiny)

Jávská masáž, peeling a maska

Jávská exotická kůra

Ošetření pro regeneraci, stimulaci a výživu těla začíná Jávskou masáží, která silným tlakem působí do hloubky svalů, až dojde k jejich uvolnění a následné relaxaci. Výjimečné ošetření a výrobky pro péči o obličej i tělo jsou svými účinky i vašimi prožitky v dokonalé harmonii. Nadměrné používání mýdla nebo příliš silné mýdlo může snížit přirozenou ochranu pokožky (hydrolipidový film), pokožka je pak hrubá a podrážděná. Často je to způsobeno i tvrdou vodou. Peeling odstraní odumřelé buňky, což udržuje optimální tloušťku pokožky i autohydrataci epidermu. Také podporuje mikrocirkulaci, takže je pokožka lépe prokrvena a pěstící produkty tak lépe pronikají a působí.. Vzácné minerály a stopové prvky, které obsahuje maska na tělo, přináší potěšení z hebké a pěstěné pokožky současně s regenerací celého těla.
Zanechává pokožku hebkou a jemnou s úžasnou sladce kořeněnou nebo ovocnou vůní.

Cena balíčku: 1.950 Kč
Java

Balíček ošetření III – Jávská Vanita (3,5 hodiny)

Jávská masáž, Terapie vulkanickými kameny a kosmetické ošetření

Jávská Vanita

Relaxační ošetření celého těla začíná jávskou hloubkovou masáží celého těla výživným olejem a terapií lávovými kameny. Obě ošetření jsou nejen originální, ale hlavně účinná. Metoda "Mer & Sens" navozuje díky svým masážním tahům, rytmu a síle kamenů velmi hlubokou relaxaci a přímo vybízí ke spánku. Masážní tahy jsou pomalé, vyvážené, spirálovité a vlnivé, což přináší celkové zklidnění a navozuje lehký povznášející hypnotický trans. Ošetření je zakončeno hydratačním ošetření pleti, je vhodné pro všechny typy dehydratované pleti. Je bohaté na aktivní hydratační látky, obnovuje funkce pleti, aby byla schopna sama si udržet optimální stupeň hydratace po celý den.

Cena balíčku: 2.650 Kč
Java

Balíček ošetření II - Potěšení z Jávy – (3 hodiny)

Jávská masáž, reflexologie a ošetření nohou

Potěšení z Jávy

Jávská masáž uvede vaše tělo a mysl do dokonalé harmonie a nejen vaše tělo, ale také nohy si zaslouží cítit se lehce a vypadat opět zdravě. Otoky, pocit únavy a těžkých nohou vás zbaví reflexologie. Pomocí mačkání bodů na chodidlech či dlaních nebo naopak jejich hlazením docílíme stimulace daných orgánů, uvolnění svalstva a snížení psychického a fyzického napětí. Pomocí reflexologie docílíme naprostého souladu těla a stavu mysli a dokonalého léčebného účinku vnitřních orgánů pomocí reflexní terapie, praktikované již v dávných kulturách. Rituál je zakončen pedikúrou, aby vaše nohy byly opět zdravé a krásné.

Cena balíčku: 2.220 Kč
Java

Balíček ošetření I – Jávský sen (3 hodiny)

Jávská masáž, peeling, maska na tělo a kosmetické ošetření

Jávský sen

Výjimečné ošetření a výrobky pro péči o obličej i tělo jsou svými účinky i vašimi prožitky v dokonalé harmonii s každé ošetření působí na vaše smysly. Ošetření je zaměřeno na očistu celého těla a jeho regeneraci. Jávská masáž uvolní vaše tělo do dokonalé harmonie a uvolní zatuhlé svaly.
Peeling odstraní odumřelé buňky, což udržuje optimální tloušťku pokožky i autohydrataci epidermu. Také podporuje mikrocirkulaci, takže je pokožka lépe prokrvena a pěstící produkty tak lépe pronikají a působí. Vzácné minerály a stopové prvky, které obsahuje maska na tělo, přináší potěšení z hebké a pěstěné pokožky současně s regenerací celého těla. Zanechává pokožku hebkou a jemnou s úžasnou sladce kořeněnou nebo ovocnou vůní. Ošetření je zakončeno hydratačním ošetření pleti, je vhodné pro všechny typy dehydratované pleti. Je bohaté na aktivní hydratační látky, obnovuje funkce pleti, aby byla schopna sama si udržet optimální stupeň hydratace po celý den.

Cena balíčku: 2.590 Kč
Java