Produkty používané pro jávské masáže

Éterické koncentrované oleje (Essential Oil)

Citrusový éterický koncentrovaný olej (Citrus Essential Oil)

Používá se na odstranění vrásek a zanechává příjemnou vůni. Citrus obsahuje aktivní éterický olej, který je velmi účinný pro obnovu energie a udržení svěžesti vašeho těla. Aktivní éterický olej ochlazuje a snižuje únavu vašeho těla.

Lemongrassový éterický koncentrovaný olej (Lemongrass Essential Oil)

Používá se jako stimulátor. Snižuje únavu svalů a kloubů. Pomáhá léčit chřipku a revmatismus. Lemongrassový olej je účinný pro zvýšení krevního oběhu. Vhodný také k relaxaci.

Ylang-Ylang éterický koncentrovaný olej (Ylang-Ylang Essential Oil)

Tento éterický olej je vyrobený z výtažků květu Kenanga, který je vynikající pro snížení únavy svalů a kloubů, proti bolesti, proti svědění kůže a na snížení tělesné teploty. Ylang-Ylang éterický olej má zklidňující a osvěžující účinky. Vhodný pro alergiky a při nachlazení.

Éterický koncentrovaný olej z muškátového ořechu (Nutmeg Essential Oil)

Jeho dominantní aroma a tropické teplo dělá tento olej účinným na relaxaci a pomoc při léčbě impotence a nespavosti. Vhodný pro prokrvení pokožky a zlepšení krevního oběhu.

Vetyvert éterický koncentrovaný olej (Vetyvert Essential Oil)

Tento éterický olej obsahuje výtažky z voňavých kořenů. Stimuluje krevní oběh, odstraňuje svalovou únavu a revmatismus. Tento éterický olej snižuje stres, napětí a má povzbuzující účinky.

Peprmintový éterický koncentrovaný olej (Peppermint Essential Oil)

Rozkošně vonící peprmintový éterický olej se užívá pro osvěžení místnosti, dále při nachlazení, snížení stresu a proti bolesti.

Patchouli éterický koncentrovaný olej (Patchouli Essential Oil)

Aroma extraktu ze dřeva stromu Patchouli má vlastnosti jako přírodní afrodisiakum a je určené pro dodání prapůvodní vůně a radosti. Zanechá vaše tělo revitalizované a uklidněné. Používá se při relaxaci a pro znovuzískání vitality. Vůně Patchouli éterického oleje povznáší vašeho ducha.

Éterický koncentrovaný olej ze Santalového dřeva (Sandalwood Essential Oil)

Příjemnou a sladkou vůni má éterický olej ze Santalového dřeva. Snižuje únavu a zanechává vaše tělo svěží a vláčné. Éterický olej se používá pro relaxaci a na povzbuzení.

Hřebíčkový éterický koncentrovaný olej (Clove Essential Oil)

Obsahuje výtažky z hřebíčku, jehož éterický olej je účinný na snížení různých bolestí, zejména břicha a zubů, a také k dezinfekci. Hřebíčkový éterický olej má uklidňující účinky. Vhodný také pro masáž břicha při nadýmání.

Jasmínový éterický koncentrovaný olej (Jasmine Essential Oil)

Jako symbol ženské krásy se Jasmín používá ve vlasech jako svatební ozdoba. Jeho aktivní éterický olej zvýrazňuje svěží vzhled pokožky, léčí určité typy podráždění pokožky a má uklidňující a chladivý účinek. Může být používán na tělovou masáž, při koupeli a pro osvěžení vzduchu.Zvyšuje vitalitu.

Základové oleje (Carrier Oil)

Sojový olej (Soya Bean Oil)

Rostlinný olej ze sojových bobů používaný jako základní olej pro aromaterapeutické masáže a pro éterické oleje.

Kukuřičný olej (Corn Oil)

Rostlinný olej z kukuřice je používaný jako základní olej pro aromaterapeutické masáže a pro éterické oleje.

Srub

peeling jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, pokožce dodá jemnost a hebkost a výborně ji připraví pro aplikaci dalších přípravků.

Masky

dodávají tělu potřebné vitamíny, minerály, hydratují a zpevňují.

Čokoláda

velmi smyslná procedura a výjimečný prostředek proti stresu. Čokoláda má velké množství vitamínů, aminokyselin a minerálů. Působí anti oxidačně, hydratuje do hloubky a je účinný prostředek proti celulitidě, stresu a stárnutí pleti. Pleť je jemná a svěží.

Exotic fruits

rozmanitá směs exotického ovoce má vysokou koncentraci vitamínů, minerálů a ostatních živin. Podporuje funkce pleti, napomáhá její regeneraci, udržuje přirozenou hydratační rovnováhu, posiluje imunitní systém pleti a stimuluje obnovu pokožky. Pokožka vypadá jemnější, zářivější a mladistvá.

Zelený kokos

obsahuje minerály a vitamíny blahodárně působí proti efektům stárnutí, způsobeným slunečným zářením. Zvyšuje ochrannou funkci pokožky proti škodlivinám z ovzduší a chrání ji proti volným radikálům. Obnovuje ochrannou funkci pokožky a udržuje její rovnováhu. Pleť je v dokonalé harmonii.

Strawberry

jahody mají velmi anti oxidační účinek a účinně chrání před volnými radikály, stahují póry a zpevňují, stimulují a rozjasňují pokožku. Pleť je hedvábná a zdravá.

Jogurt

aktivuje krevní oběh a zvyšuje obranyschopnost, zeslabuje bolest v kloubech, hydratuje a odvádí toxiny z organismu. Pleť je velmi jemná a vláčná.

Honey

přírodní med má výjimečně příznivý účinek na pokožku a celý organismus. Dodává tělu velké množství minerálních solí a vitamínů. Regeneruje pokožku, jemně působí proti celulitidě, podporuje regeneraci a omlazení buněk. Podporuje látkovou výměnu, činnost orgánů a dodává energii. Pokožka je hedvábná, vláčná a důkladně prokrvená.

Havermuth

mořské bahno bohaté na velké množství minerálních látek. Je velmi účinné proti zánětům, alergiím, kožním problémům, na artrózu a revmatismus. Velmi dobře odplavuje nečistoty z těla. Působí jako velmi účinný prostředek pro stimulaci celého organismu.

Zelený čaj

obsahuje vitamín C a vitamíny skupiny B, minerály a stopové prvky. Zelený čaj chrání pokožku, mírní spáleniny ze slunce, regeneruje poškozené struktury kůže. Má dezinfekční účinky a předchází tvorbě bakterií Pokožka je zdravá a vláčná.

Vulcanic

vulkanické bahno je bohaté na draslík, magnesium, fosfor, síru a další minerální látky. Odplavuje nečistoty a detoxikuje kožní buňky. Je účinný na revmatismus, bolesti svalů a vhodný na alergie a kožní choroby. Vulkanické bahno blahodárně působí na celkovou stavbu těla.

Seaweed

maska z mořských řas dodává pleti potřebné výživné a hydratační látky. Mořské řasy jsou bohaté na minerály a stopové prvky, zanechávající na povrchu pokožky ochranný hydratační film. Navrací pleti hebkost a vláčnost.

Avokádová maska

obsahuje vitamíny A, B, D, E a lecitin, který pleť výborně vyživí, prokrví a napnou. Vhodná především pro zralou a povadlou pleť nebo pro suchou pokožku, které dodá jedinečnou hydrataci.

Koffee

káva zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě. Stimulije krevní oběh a obnovu buňek.a účinně pomáhá pronikat aktivním látkám hluboko do kůže. Pokožka je pevnější a zdravější.